KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16284025

nr 1628 4025

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x128 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:51:20

17/6 00:12:41 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano